Szukam pracy C+E, m. budowlane, żurawie, TSL, Farmaceuta
Opis ogłoszenia
Witam jestem 32 letnim mezczyzna szukajacym pracy w kraju.
Posiadam wykształcenie średnie jako technik logistyk, farmaceuta.
Rowniez posiadam:
- prawojazdy C+E,
- uprawnienia na koparki kl. 1,
- uprawnienia na koparko-ładowarkę kl 3,
- uprawnienia na ładowarke kl 1
- uprawnienia na suwnice specjalne
- uprawnienia na wozki widlowe
- uprawnienia na żurawie samojezdne
Znajomosc jezyka -
angielski ( średni ),
niemiecki ( podstawowy )
rosyjski ( dogadam się i rozumiem ).
Pracowalem ponad 2 lata w Szwecji, Holandi. Mialem praktyki w firmie logistycznej jak i w aptece. Posiadam również doświadczenie w handlu ( przez internet, kontakt z klientem ). Pracowałem jako kierowca C+E za granicą (Niemcy już ponad 7 lat) system "dziennie w domu". Posiadam również doświadczenie w rozbiórkach i organizacji, zarządzaniem czasu pracy podleglym pracownikom. Doświadczenie w pracy na każdej maszynie.
Chce być dziennie w domu nie w delegacji. Pozdrawiam
Posiadam wykształcenie średnie jako technik logistyk, farmaceuta.
Rowniez posiadam:
- prawojazdy C+E,
- uprawnienia na koparki kl. 1,
- uprawnienia na koparko-ładowarkę kl 3,
- uprawnienia na ładowarke kl 1
- uprawnienia na suwnice specjalne
- uprawnienia na wozki widlowe
- uprawnienia na żurawie samojezdne
Znajomosc jezyka -
angielski ( średni ),
niemiecki ( podstawowy )
rosyjski ( dogadam się i rozumiem ).
Pracowalem ponad 2 lata w Szwecji, Holandi. Mialem praktyki w firmie logistycznej jak i w aptece. Posiadam również doświadczenie w handlu ( przez internet, kontakt z klientem ). Pracowałem jako kierowca C+E za granicą (Niemcy już ponad 7 lat) system "dziennie w domu". Posiadam również doświadczenie w rozbiórkach i organizacji, zarządzaniem czasu pracy podleglym pracownikom. Doświadczenie w pracy na każdej maszynie.
Chce być dziennie w domu nie w delegacji. Pozdrawiam