Wypadek z udziałem czterech pojazdów w Tarnowskich Górach
Cztery auta zderzyły się w Tarnowskich Górach. Jedna osoba trafiła do szpitala. Apelujemy o ostrożność na drodze.
Funkcjonariusze tarnogórskiej drogówki pracowali wczoraj na miejscu wypadku drogowego, w którym doszło do zderzenia czterech pojazdów. Jedna osoba została przewieziona do szpitala na dalsze badania. Przypominamy o właściwych zachowaniach na drodze, aby podobne zdarzenia się nie powtórzyły.
Zgłoszenie o zderzeniu z udziałem czterech pojazdów wpłynęło do policji wczoraj przed godziną 17:00. Na ulicę Zagórską w Tarnowskich Górach pojechali policjanci z drogówki, którzy ustalili, że 49-letni kierowca ciężarowego Mercedesa, mieszkaniec województwa mazowieckiego, najechał na tył poprzedzającego go Seata, za którego kierownicą siedział 26-letni mieszkaniec powiatu lublinieckiego. Jego pojazd uderzył w BMW, którym podróżowała 26-letnia mieszkanka powiatu tarnogórskiego, a jej auto uderzyło kolejno w Kia, którym kierowała 44-letnia mieszkanka Lublińca.
Wszyscy kierujący byli trzeźwi, a do szpitala na dalsze badania trafił kierujący Seatem. Apelujemy o właściwe zachowania na drodze, a także o respektowanie obowiązujących przepisów prawa, aby nie dochodziło do podobnych zdarzeń, które mogą zakończyć się tragicznie.
Źródło: policja.gov.pl