Wypadek między Brynkiem a Połomią – dwie osoby nie żyją, trzy ranne
Działania policji nadzorowane przez prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia pod Tarnowskim powiatem; zderzyły się Audi i Toyota.
Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności wczorajszego wypadku drogowego, który miał miejsce na drodze między Brynkiem a Połomią w powiecie tarnogórskim. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów osobowych zginęły dwie osoby, a trzy zostały ranne i trafiły do szpitala.
Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do policjantów wczoraj o godz. 11:00. Na miejscu pojawili się policjanci, strażacy oraz ratownicy medyczni. Do zderzenia Audi z Toyotą doszło na prostym odcinku drogi z przyczyn nieustalonych. W wyniku zdarzenia śmierć poniosła 29-letnia mieszkanka Tworoga podróżująca Audi oraz 37-letni kierowca Toyoty z Zabrza. Do szpitala, przytomne, trafiły pasażerki obu pojazdów - dwie dziewczynki w wieku 5 i 11 lat z Audi oraz 38-letnia pasażerka Toyoty.
Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratora dokładnie analizują zebrany materiał dowodowy, aby precyzyjnie odtworzyć przebieg zdarzenia i jego przyczyny. Przypominamy wszystkim kierującym o zachowaniu szczególnej ostrożności na drodze.
Aby obejrzeć materiał wideo, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Pobierz plik Wypadek_drogowy_____nie_zyja_2_osoby.MP4 (format mp4 - rozmiar 10.32 MB)
Aby obejrzeć film, ponownie włącz obsługę JavaScript w swojej przeglądarce.
Pobierz plik Czarny_Alert_Drogowy.mp4 (format mp4 - rozmiar 15.9 MB)
Źródło: policja.gov.pl